Home ПОЛІТИКА Інавгурація Байдена: Експерт назвав фактор, від якого залежатиме ставлення США до України
3 недели ago

Інавгурація Байдена: Експерт назвав фактор, від якого залежатиме ставлення США до України

inavguracija bajdena ekspert nazvav faktor vid jakogo zalezhatime stavlennja ssha do ukrayini f8506c3 - Інавгурація Байдена: Експерт назвав фактор, від якого залежатиме ставлення США до України

Джо Байден і Камала Харріс Фото з відкритих джерел

Ігор Петренко каже, що є два варіанти розвитку подій

Ставлення до України буде визначатися тим, хто буде головним ворогом для США за каденції Джо Байдена, – Китай чи РФ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко.

Експерт зауважив, що сьогодні США втратили авторитет гегемона колективного Заходу, а американське суспільство розколоте, і протистояння між кандидатами на президентський пост Джо Байденом і Дональдом Трампом лише оголило цей розкол. На його думку, щоб відновити авторитет США, потрібно не менш як 10 років, тож однієї каденції президентства Байдена для цього не вистачить. Ігор Петренко вважає, що внутрішня політика у США має бути потужною, проте вестиме її не скільки очільник держави, скільки віцепрезидент.

«Ставлення до України буде визначатися двома основними моментами – хто буде головний ворог для США за каденції Байдена? Якщо він захоче повертати могутність Америки, обмежуючи конкуренцію Китаю, це буде одна політика. Тоді він буде намагатися залучати на свій бік, розірвати нестійкий союз між Китаєм і Росією, і Росію – на свій бік, даючи їй якісь поступки. І, очевидно, що Путін також буде йти. Тоді Україна, звичайно, буде не в найкращому становищі, оскільки Америка буде більше зацікавлена у РФ, аніж в Україні, і ми можемо стати такою розмінною монетою. Якщо мова буде йти про те, що Росія буде головним ворогом, конкурентом, якщо Байден все ж таки захоче зайнятися тим, щоб змістити Путіна, це питання, наприклад, виборів до Державної Думи, які відбудуться у вересні 2021 року, то тоді Україна буде мати інше становище», – сказав Ігор Петренко.

Новини за темою: У США евакуювали частину Капітолію через зовнішню загрозу

Нагадаємо, нещодавно Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Церемонія відбудеться 20 січня.

Як повідомляли, на церемонії інавгурації обраного президента США Джо Байдена, яка запланована на 20 січня, традиційну двогодинну ходу представника держави до Білого дому замінять на віртуальний парад з огляду на коронавірусні обмеження.

Додамо, американський президент Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан в окрузі Колумбія через інавгурацію Джо Байдена.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…