Home ПОЛІТИКА Ілля Кива: Виконавець політичних замовлень Бігус визнаний судом наклепником
12.11.2020

Ілля Кива: Виконавець політичних замовлень Бігус визнаний судом наклепником

illja kiva vikonavec politichnih zamovlen bigus viznanij sudom naklepnikom 20230f2 - Ілля Кива: Виконавець політичних замовлень Бігус визнаний судом наклепником

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Визнання судом засновника «Бігус-Інфо» Дениса Бігуса наклепником — наслідок його діяльності з виконання іноземних політичних замовлень. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива заявив, коментуючи рішення суду про визнання інформації, поширюваної журналістом стосовно ексзаступника голови СЗР Сергія Семочка, наклепницькою.

«Бігус-Інфо» працює під замовлення на тему і певну людину. І це цілий механізм, який виник в нашій країні після подій 2014 року. Сьогодні наш інформаційний простір забитий такими, м’яко кажучи, непрофесійними структурами, які маніпулюють громадською думкою, створюючи подібні прецеденти. І покарання їх за наклеп — це невід’ємна частина виховного процесу», — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що «розслідування» Бігуса не є продуктом незалежної журналістики.

«Вважаю, що якраз така організація, як «Бігус-Інфо», — не є журналістською структурою. Адже він працює в зв’язці з рядом проамериканських структур, в тому числі НАЗК, НАБУ. Вони використовують його як інформаційний майданчик для тиску, маніпуляцій, формування штучної позиції і отримання контролю. І фінансують Бігуса американські грантодавці», — підсумував він.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Міжнародні інституції дали негативні висновки щодо «мовного» закону, але влада їх ігнорує, – експерт

Руслан Бортниl…