Home ПОЛІТИКА Ілля Кива: Відмовляючись від російської вакцини, Зеленський скоює злочин проти свого народу
20.12.2020

Ілля Кива: Відмовляючись від російської вакцини, Зеленський скоює злочин проти свого народу

illja kiva vidmovljajuchis vid rosijskoyi vakcini zelenskij skojuye zlochin proti svogo narodu a7f7622 - Ілля Кива: Відмовляючись від російської вакцини, Зеленський скоює злочин проти свого народу

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Позиція президента України Володимира Зеленського в питанні вакцинації українців російською вакциною від коронавірусу є злочинною. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива заявив у своєму Телеграм-каналі.

«Президент усвідомлює, що відмовляючись від російської вакцини «Супутник-V» він прирікає громадян України на смерть, позаяк вакцини європейського і американського виробництва Україна отримає не раніше кінця 2022 року — за залишковим принципом. З цього виходить, що президент України сьогодні свідомо сприяє і створює умови для вимирання українського народу і його дії можуть розглядатися як зрада і створення геноциду української нації!» — сказав він.

При цьому Ілля Кива додав: «Зеленського вже сьогодні можна і потрібно судити як державного злочинця!».

Як відомо, голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук під час переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним домовився про постачання в Україну вакцини «Супутник-V», яка пройшла всі випробування і активно застосовується в Росії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…