Home ПОЛІТИКА Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки
01.12.2020

Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки

illja kiva pro skandal z uruskim mi budemo vimagati negajnoyi jogo vidstavki 08498ed - Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Віцепрем’єр Олег Уруський, який влаштував п’яний скандал в Туреччині, порушив закони країни і поставив під загрозу імідж України, повинен подати у відставку. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

«У Стамбулі була робоча зустріч, на якій Уруський, любитель алкогольних напоїв, видно перебрав, і влаштував п’яний дебош. І це в той час, коли в Туреччині діяв карантин. Звичайно ж, його поведінка викликала обурення і негативну реакцію місцевих жителів, вони викликали поліцію і Уруський був заарештований. Ми будемо вимагати його відставки, як людини, що дискредитує нашу країну», — сказав він.

Ілля Кива також підкреслив, що уряд намагався приховати і зам’яти цей скандал, незважаючи на загрозу репутаційних втрат країни.

«Влада намагалася всіляко приховати цю ганьбу, що мала місце 26-29 серпня. Я готую звернення до МЗС і прем’єра Шмигаля, який є спільником приховування даного правопорушення, що несе загрозу в першу чергу нашій державі! Як до нас взагалі будуть ставитися в міжнародному співтоваристві, коли наші п’яні міністри порушують закон в інших країнах, їх заарештовують, вичитують, а потім викидають! Мова ж йде про авторитет держави. Хто привів подібних алкоголіків і профанів до влади? І чому влада, знаючи про їхні злочини, ніяк не реагує, а намагається зам’яти скандал?» — зазначив нардеп.

Політик також нагадав про останній міжнародний скандалі навколо дій міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

«Перебуваючи з робочим візитом у Казахстані, Криклій підробив ПЛР-тест, приймаюча сторона виявила підробку і був ще один скандал. Два скандали за останні три місяці! Ми також будемо вимагати негайної оцінки ситуації з Кріклієм. Влада тримає нас, народ, за ідіотів. Вони залишаються блазнями, а нашу країну сприймають, як сцену, на якій вони розігрують чергову виставу. Це шулери, пройдисвіти, алкоголіки і нездари і вони водять всіх нас за ніс», — підсумував Ілля Кива.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…