Home КИЇВ Європейське космічне агентство опублікувало фото Києва зі супутника
17.12.2020

Європейське космічне агентство опублікувало фото Києва зі супутника

yevropejske kosmichne agentstvo opublikuvalo foto kiyeva zi suputnika ef98ba0 - Європейське космічне агентство опублікувало фото Києва зі супутника

Місто Київ. Ріка Дніпро

Фото з відкритих джерел

Зображення зробив один із супутників місії Copernicus Sentinel-2

Представники Європейського космічного агентства, які кілька років тому запустили місію Copernicus Sentinel-2, в межах якої супутники здійснюють глобальний моніторинг навколишнього середовища, опублікували фото Києва з високою роздільною здатністю. На сайті агентства також представили коротку інформаційну пам’ятку про українську столицю, передає ESA.

Як зазначається, нещодавно один із супутників Sentinel-2 пролітав над Україною і зробив якісне фото Києва і Київської області за допомогою своєї камери високої роздільної здатності, яка знімає поверхню Землі у 13 спектральних діапазонах.

«Київ видно трохи нижче центру зображення, уздовж річки Дніпро на півночі центральної України. Місто займає загальну площу близько 840 кв. км, і в ньому проживає близько трьох мільйонів чоловік», — зазначили в ESA.

yevropejske kosmichne agentstvo opublikuvalo foto kiyeva zi suputnika aee5912 - Європейське космічне агентство опублікувало фото Києва зі супутника

Зображення Києва зі спутника European Space Agency

Представники агентства також згадали, що Дніпро — це четверта за довжиною річка в Європі, після Волги, Дунаю і Уралу, а прямо над Києвом можна помітити величезне водосховище, яке використовується для зрошення посівів, виробництва гідроелектроенергії, а також промислового і суспільного споживання.

«Неоново-зелений колір на Київському водосховищі вказує на велику кількість водоростей. Водорості — це щільні шари мікроскопічних рослин, які зустрічаються на поверхні озер або інших водойм в умовах надлишку поживних речовин, від яких залежать водорості. Ці високі рівні поживних речовин часто викликані забрудненням людини, наприклад стічними водами або стоками добрив з сільського господарства», — додали в агентстві.

Новини за темою: Київ «на ковзанах»: У мережі опублікували забійні відео столичної ожеледиці

Нагадаємо, у жовтні повідомлялося, що Київ увійшов до сотні найкращих міст світу. Зокрема, українська столиця с минулого року піднялася на 52 пункти та посіла 87-му сходинку у рейтингу. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…