Home ПОЛІТИКА «Я б стріляв у кожного ворога»: Кравчук прокоментував слова Зеленського про мобілізацію жінок
27.12.2020

«Я б стріляв у кожного ворога»: Кравчук прокоментував слова Зеленського про мобілізацію жінок

ja b striljav u kozhnogo voroga kravchuk prokomentuvav slova zelenskogo pro mobilizaciju zhinok 34c5c4d - "Я б стріляв у кожного ворога": Кравчук прокоментував слова Зеленського про мобілізацію жінок

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами Кравчука, президент не міг відповісти інакше

Голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що на питання про можливий напад Росії з тимчасово окупованого Криму будь-який президент відповів би так само, як і Володимир Зеленський. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Кравчука, відповідь пов’язана із запитанням, яке ставить журналіст. «Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було «якби», і відповідь була у тому ж ракурсі», – сказав перший президент.

Крім того, очільник делегації додав, що Зеленський «не міг відповісти інакше». «Коли я був уже не президентом, мене також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість різнокаліберної зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто став на мою землю, поки зброю тримають руки та поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом «підставляти другу щоку». Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю», – висловився Кравчук.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що в разі наступу Росії на Україну з Криму, українській владі доведеться оголошувати загальну мобілізацію, яка стосуватиметься й жінок. Тоді він додав, що це означатиме велику війну.

Новини за темою: Зеленський про переговори з Путіним: Зараз немає предмету розмови

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський продовжив закон про особливий статус Донбасу. Особливий статус тепер триватиме щонайменше до 31 грудня 2021 року.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…