Home ПОЛІТИКА Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів
13.11.2020

Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

filatov vidkriv u dnipri 759 trenazhernih ditjachih majdanchikiv futbolnih i basketbolnih poliv 7ee8120 - Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

Фото з відкритих джерел

Мер Дніпра Борис Філатов розповів, що за останні роки в місті створено 759 тренажерних, дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Мер Дніпра переконаний, що діти та молодь повинні мати можливість для розвитку спортивних талантів, розуміти важливість здорового способу життя. Про це повідомляє «Горсовет».

«Якщо зробити ретроспективу, то в останні роки міська влада розмістила на території міста 759 тренажерних, воркаут і дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Ми чимало зробили для якісної зміни спортивної інфраструктури. Не кажучи вже про такі масштабні проекти, як Стадіон ім. Петра Лайка і комплексний ремонт дитячої спортивної школи №3», — зазначив Філатов.

filatov vidkriv u dnipri 759 trenazhernih ditjachih majdanchikiv futbolnih i basketbolnih poliv 67b01bd - Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

Фото з відкритих джерел

Самі спортсмени теж задоволені новим мініполем. Тринадцятирічний Тимур живе в сусідньому будинку і з шести років захоплюється грою в футбол. Хлопець переконаний, що грати тепер буде зручно:

«Це хороше поле. М’яч не вилітає. Раніше взагалі не було таких полів. Це дуже добре, що їх почали будувати, що про нас почали турбуватися».

Його колега по полю Данило також радіє змінам у своєму дворі.

«Поле хороше, спасибі тим, хто побудував його. Раніше грали на поганому полі», — задоволено зазначає юний футболіст.

«Спасибі Борису Альбертовичу. Син грає тут, діти грають. Всі задоволені», — додає місцевий житель Юрій Самарський.

Підрядник будівництва розповідає, що для зведення майданчику використовували більшість матеріалів саме вітчизняного виробництва, а кольори і стиль узгоджували з головою тутешнього ОСББ.

filatov vidkriv u dnipri 759 trenazhernih ditjachih majdanchikiv futbolnih i basketbolnih poliv bfccdb5 - Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

Фото з відкритих джерел

«Ми раді, що в цьому місті ми можемо будувати якомога більше таких полів. Щоб діти могли грати і розвиватися», — зазначає підрядник.

Продовжувати розвиток спортивної інфраструктури в Дніпрі не припиняли навіть в умовах карантину.

«Якщо зробити ретроспективу, то в останні роки міська влада розмістила на території міста 759 тренажерних, воркаут і дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Ми чимало зробили для якісної зміни спортивної інфраструктури. Не кажучи вже про такі масштабні проекти, як стадіон ім. Петра Лайка і комплексний ремонт дитячої спортивної школи №3», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

filatov vidkriv u dnipri 759 trenazhernih ditjachih majdanchikiv futbolnih i basketbolnih poliv 9267d27 - Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

Фото з відкритих джерел

Він також закликав городян берегти такі спортивні локації і взагалі дбайливо ставитися до міського майна, адже воно належить насамперед їм самим.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…