Home НОВИНИ УКРАЇНИ До переліку Доступних ліків внесли препарати для «сердечників»
1 неделя ago

До переліку Доступних ліків внесли препарати для «сердечників»

do pereliku dostupnih likiv vnesli preparati dlja serdechnikiv bf9de70 - До переліку Доступних ліків внесли препарати для "сердечників"

Фото: Facebook/Максим Степанов Перелік Доступних ліків буде розширюватися — Степанов

Медична допомога пацієнтам з інсультом — один з головних пріоритетів держави. Від серцево-судинних захворювань у країні помирають 67% громадян.

  До програми Доступні ліки в 2021 році будуть включені препарати вторинної профілактики серцево-судинних захворювань. Отримувати їх пацієнти будуть безкоштовно або з мінімальною доплатою за електронним рецептом від сімейного лікаря, розповів на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.   Він зазначив, що в нашій країні 67% громадян помирають від серцево-судинних захворювань.   «Ми продовжуємо говорити про такий напрямок, як зменшення захворюваності на серцево-судинні захворювання. А також надання якісної, ефективної медичної допомоги. Дуже важливий аспект — це надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом, і це один з головних пріоритетів держави», — підкреслив глава МОЗ.   Він додав, що у відомстві в поточному році буде розширюватися перелік Доступних ліків, до якого увійдуть, зокрема, препарати вторинної профілактики серцево-судинних захворювань. Особам, які потребують цих ліків, надаватимуться ліки за електронним рецептом сімейного лікаря безкоштовно або з невеликою доплатою.   Як повідомлялося раніше, з квітня держава почне оплачувати лікування онкозахворювань.   Також Максим Степанов прокоментував «істерію» навколо російської вакцини.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…