Home НОВИНИ УКРАЇНИ Для невакцинованих готують обмеження
03.08.2021

Для невакцинованих готують обмеження

dlja nevakcinovanih gotujut obmezhennja 750510a - Для невакцинованих готують обмеження

Фото: Корреспондент.net Нової хвилі коронавірусу не уникнути, вважають експерти

Обов’язкову вакцинацію в Україні вводити не будуть, але для деяких невакцинованих громадян можуть посилити обмеження.

Глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявляє, що найближчим часом доведеться впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян.

«Україна буде змушена вводити обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсувало, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано щонайменше 80% вчителів (зараз щеплена лише половина педагогів). На мою думку, аналогічні обмеження логічно ввести для транспортників, підприємств громадського харчування і комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує ніяк не менше людей, ніж учитель», — написав він у Facebook у понеділок, 2 серпня.

Нардеп запевнив, що в Україні достатньо вакцин від коронавірусу.

«Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину робити цю процедуру. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Ще місяць тому у нас був дефіцит препаратів для щеплення. Але позаминулого тижня ми отримали понад 2 млн вакцин, минулого тижня більш як 2,5 млн Вакцинація відкрита для всіх охочих», — зазначив він.

Радуцький додав, що «тепер кожен вирішує сам — дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу».

Раніше головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в Україні продовжать дію карантину, який закінчується наприкінці серпня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

З’явився порядок денний наступного засідання ВР

Фото: wikipedia.org У Раді р&#…