Home НОВИНИ УКРАЇНИ Для бізнесу розробили пакет допомоги в локдаун
25.11.2020

Для бізнесу розробили пакет допомоги в локдаун

dlja biznesu rozrobili paket dopomogi v lokdaun b405dec - Для бізнесу розробили пакет допомоги в локдаун

Фото: korrespondent.net Програмою підтримки зможуть скористатися понад мільйон українців

При посиленні карантину на український бізнес чекає підтримка. Загалом на ці цілі піде щонайменше 10 млрд грн. Відповідні законопроекти незабаром внесуть на розгляд в Раду.

Український уряд вже розробив програми підтримки українців і бізнесу в разі, якщо в країні буде введено локдаун. Про це повідомляється у Telegram-каналі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Так, ФОП і наймані працівники, чия сфера діяльності може бути закрита через суворий карантин, зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі вісім тисяч гривень.

«За нашими розрахунками програмою в разі посилення карантину зможуть скористатися понад мільйон українців, а загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 мільярдів гривень», — наголошується в повідомленні.

Також при введенні карантину роботодавці зможуть отримати до восьми тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скоротиться через локдаун.

«Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, які зупиняють роботу в разі введення жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. Для близько 120 тисяч юридичних осіб буде закладено майже 1,5 мільярда гривень. Крім того, від сплати податків і зборів, включаючи ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тисяч фізичних осіб — підприємців 1-ї групи», — йдеться на каналі прем’єр-міністра.

У Шмигаля наголосили, що всі пропозиції будуть направлені для розгляду до Верховної Ради.

До цього повідомлялося, що Кабмін думає про локдаун на зимові свята. Уряд готується до всіх сценаріїв, і не відкидається, що локдаун в Україні трапиться в кінці грудня — на початку січня.

Нагадаємо також, що Шмигаль підтвердив підготовку до локдауну в Україні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…