Home НОВИНИ УКРАЇНИ Дія призупинить усі послуги – Мінцифри
22 секунды ago

Дія призупинить усі послуги – Мінцифри

dija prizupinit usi poslugi mincifri e6a2c4b - Дія призупинить усі послуги – Мінцифри

Фото: Минцифры COVID-сертифікат не можна буде замовити під час апгрейду

Проведеться важливий технічний апгрейд, який забезпечить стабільність роботи Дії, пообіцяли у відомстві.

У ніч на неділю, 7 листопада, Дія переїжджає до нового та потужнішого дата-центру. У період 00:00 до 07:00 замовлення послуг та документів буде недоступним, повідомляє Мінцифри у суботу, 6 листопада.

«Це важливий технічний апгрейд. Він забезпечить стабільність роботи, дозволить підключати більше послуг і витримувати великі навантаження, коли мільйони українців використовують Дію», — розповіли у відомстві.

Вказано, що у цей період замовлення послуг та документів буде недоступним. Тому українцям потрібно заздалегідь згенерувати необхідні документи, зокрема й COVID-сертифікат – наперед.

«Як згенерувати документ у додатку та на порталі – дивіться посилання тут і тут. Сертифікат у додатку буде доступний постійно, а сертифікат, створений на порталі, можна завантажити в телефон, додати до програми YourWallet або роздрукувати», – додали до Мінцифри.

Також повідомляється, що якщо громадяни заздалегідь отримали COVID-сертифікат, то він залишиться і працюватиме, але його не можна буде замовити в період апгрейду.

«Команда підтримки Дія працюватиме в аеропортах по всій країні всю ніч, щоб допомогти кожному отримати COVID-сертифікат та успішно полетіти з країни», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цього тижня у мобільному додатку Дія стався збій. У деяких користувачів із програми зникли всі документи, крім паспорта та ідентифікаційного коду.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

У Чернівцях видалили метровий тромб жінці, яка перехворіла на COVID

Фото: пресс-слу…