Home ПОЛІТИКА Держбюджет-2021: Рада розгляне законопроєкт 15 листопада
09.12.2020

Держбюджет-2021: Рада розгляне законопроєкт 15 листопада

derzhbjudzhet 2021 rada rozgljane zakonoproyekt 15 listopada af7f852 - Держбюджет-2021: Рада розгляне законопроєкт 15 листопада

Фото з відкритих джерел

Парламентар сподівається, що профільний комітет встигне підготувати відповідний законопроєкт до вівторка

Верховна Рада України розгляне проєкт державного бюджету на 2021 рік у вівторок, 15 листопада. Про це заявив спікер ВРУ Дмитро Разумков в ефірі «5 каналу». 

Парламентар сподівається, що профільний комітет встигне підготувати відповідний законопроєкт до вівторка.

«Я сподіваюся, що комітет встигне все пройти та підготувати цей важливий для держави документ. І наступного тижня, у вівторок, ми зможемо почати його розглядати. Я сподіваюся, що спокійно його приймемо і не будемо робити новорічних бюджетних ночей», — сказав Разумков.

Новини за темою: Бюджет-2021: У «Слузі народу» кажуть, що ще не бачили підписних листів за скликання позачергового засідання ВРУ

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підготував проєкт державного бюджету-2021 до другого читання. Зокрема, у допрацьованому документі доходи передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн, а видатки — у сумі 1 трлн 328 млрд грн.

Раніше Міністерство фінансів України повідомило, що завершило переговори з Міжнародним валютним фондом щодо параметрів проєкту державного бюджету на 2021 рік.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Законопроєкт про референдум і доповідь Шмигаля: Що розгляне Рада наступного тижня

Верховна Рада …