Home ПОЛІТИКА Держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку, – Шмигаль
25.11.2020

Держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку, – Шмигаль

derzhava garantuvatime do 80 tila kreditu jakij pidpriyemec bere v banku shmigal e0b95f2 - Держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку, – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль Telegram Денис Шмигаль

Уряд направить 5 млрд грн на здешевлення позик

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував запуск програми державної підтримки підприємців, якою гарантуватиметься до 80% тіла кредиту в банку. Про це очільник уряду повідомив у Telegram.

За словами Шмигаля, йдеться про підтримку малого та середнього бізнесу. «Уряд підтримав запуск ще однієї програми підтримки — це портфельні гарантії від держави по кредитах для малого та середнього бізнесу. Мова йде про додаткові 5 млрд грн, які будуть спрямовані на те, щоб здешевити позики для ще більшої кількості підприємств», – написав чиновник.

Крім того, очільник уряду додав, що програма має сприяти більш доступному кредитуванню, а строк гарантій може бути від 1 до 10 років.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. За його словами, такі виплати отримають і звільнені наймані працівники.

Новини за темою: В Ужгороді через карантин підприємців звільнили від сплати податків

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував продовження програми «Доступні кредити «5-7-9%» на наступний рік у тому вигляді, у якому вона працює зараз. Тоді він додав, що уряд вже заклав гроші в проєкт держбюджету за цим напрямком.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…