Home ПОЛІТИКА Данилець: Один Медведчук замінює цілий уряд
24.11.2020

Данилець: Один Медведчук замінює цілий уряд

danilec odin medvedchuk zaminjuye cilij urjad d8a63eb - Данилець: Один Медведчук замінює цілий уряд

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Україну можна назвати «незалежною» країною, оскільки від неї нічого не залежить. Так в ефірі «112 Україна» прокоментував небажання української влади домовлятися про постачання в країну російської вакцини від COVID-19 народний артист України Володимир Моїсеєнко, додавши, що влада діє так, орієнтуючись на реакцію з боку США.

«Все це — ставлення до свого народу. До квітня (2021 року. — ред.) ми будемо чекати американську вакцину. Є вже вакцина, яку можна вживати, вона працює, вона дієва, а ми будемо чекати тільки ту вакцину, про яку нам скажуть. Друге питання — скільки коштуватиме американська вакцина», — сказав він.

Підключився до бесіди колега Моісеєнко, народний артист України Володимир Данилець додав, що причина подібного байдуже ставлення до здоров’я і життя українців в даному питанні – професійна непридатність чинного уряду.

«Одна людина, Віктор Медведчук, поїхала і вирішила скільки питань. І по вакцині, і по тому, щоб зняли санкції (санкції РФ з ряду українських підприємств. — ред.), щодо обміну полоненими… Адже ніхто не розповідає, що це Медведчук робить, це саме його робота. Одна людина замінює цілий уряд. Ось профі, ось людина на своєму місці, ось людина, яка піклується про свій народ. Він хоче цього, і він це робить. А якщо хлопці (нинішня влада. — ред.) не хочуть, то вони не роблять. Вони нам розповідають казочки», — озвучив свою думку Данилець.

Моїсеєнко при цьому уточнив, що, можливо, влада і хоче вирішити ці питання, але не отримує на це відповідних команд ззовні, натякнувши таким чином, що Україна знаходиться під зовнішнім управлінням, про що неодноразово говорив лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук.  

Раніше голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук заявляв, що чим більше українська влада прислухається до порад Заходу, тим менше в країні порядку і більше боргів і зобов’язань.

Також політик говорив про те, що владі необхідно зосередитися на покупці вакцини від COVID-19, яка вже розроблена і застосовується в Росії.

«Коли мова йде про захист і виживання українських громадян, вже не до політичних ігор. Інакше українська влада дограється до того, що по нових дорогах, якщо вони, звичайно, будуть побудовані, нікому буде їздити», – зазначив лідер ОПЗЖ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…