Home ПОЛІТИКА ЦВК визначила розмір грошової застави у другому турі місцевих виборів
13.11.2020

ЦВК визначила розмір грошової застави у другому турі місцевих виборів

cvk viznachila rozmir groshovoyi zastavi u drugomu turi miscevih viboriv 6972c85 - ЦВК визначила розмір грошової застави у другому турі місцевих виборів

Фото з відкритих джерел

Розмір грошової застави для кандидата в депутати становитиме 1 тис. грн, а для кандидата в мери — 5 тис. грн

Центральна виборча комісія визначила розмір грошової застави для другого туру виборів, виборчий процес яких розпочинається у 2020 році. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

«Комісія визначила, що розмір грошової застави для кандидата в депутати на повторних виборах депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч), виборчий процес яких розпочинається у 2020 році, становитиме 1 000 грн за кожного кандидата», — йдеться у повідомленні.

У той же час, розмір грошової застави для кандидата на посаду голови на повторних виборах сільських, селищних, міських голів (міста з кількістю виборців до 75 тисяч) — 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, ЦВК призначила на 15 листопада 2020 року повторне голосування у Луцьку, Краматорську, Одесі, Сумах, Камʼянець-Подільському, Українці та Херсоні. 22 листопада другий тур виборів пройде у Бердянську, Дніпрі, Дрогобичі, Львові, Миколаєві, Нікополі, Полтаві, Рівному, Слов’янську, Ужгороді та Черкасах, а 29 листопада – у Чернівцях.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…