Home ПОЛІТИКА ЦВК припинила повноваження всього складу Херсонської обласної ТВК
13.11.2020

ЦВК припинила повноваження всього складу Херсонської обласної ТВК

cvk pripinila povnovazhennja vsogo skladu hersonskoyi oblasnoyi tvk ec8c062 - ЦВК припинила повноваження всього складу Херсонської обласної ТВК

Фото з відкритих джерел

ТВК не виконала постанову суду

Центральна виборча комісія достроково припинила діяльність усього складу Херсонської обласної територіальної виборчої комісії. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

До Центрвиборчкому надійшли скарги херсонських обласних організацій партій «Наш край», «Слуга народу» та регіональної організації партії «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Як зазначається, вони просили достроково припинити повноваження ТВК через вчинення одноразового грубого порушення законодавства, встановленого рішенням П’ятого апеляційного адміністративного суду.

«Судом було визнано протиправною бездіяльність цієї ТВК щодо нездійснення повноважень Бехтерської сільської ТВК Скадовського району та Каховської міської ТВК Каховського району Херсонської області щодо встановлення підсумків голосування у межах частини територіальних виборчих округів №3 та №5», — сказано у повідомленні.

У зверненні наголошується на тому, що ця ТВК не виконує свої повноваження у звʼязку з неможливістю забезпечити кворум, однак будь-яких підтверджуючих документів поважності причин відсутності членів Херсонського обласного тервиборчкому ЦВК не надали.

«Відтак комісія задовольнила вказані скарги, визнавши протиправною бездіяльність Херсонської обласної ТВК щодо невиконання рішення суду», — йдеться у повідомленні.

Місцеві організації політичних партій можуть не пізніше 15 години 13 листопада подати до Центрвиборчкому кандидатури до ТВК.

Крім того, комісія зобов’язала Херсонську обласну ТВК після сформування її нового складу невідкладно виконати відповідну постанову П’ятого апеляційного адміністративного суду.

Новини за темою: Місцеві вибори в Україні досі не закінчилися: Чому виборчі комісії затягують з остаточними результатами

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія внесла зміни до складу Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, де досі не встановлені результати місцевих виборів. 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…