Home НОВИНИ УКРАЇНИ COVID: в Україні вводять новий спосіб виклику «швидкої»
25.11.2020

COVID: в Україні вводять новий спосіб виклику «швидкої»

covid v ukrayini vvodjat novij sposib vikliku shvidkoyi 7ba66ac - COVID: в Україні вводять новий спосіб виклику "швидкої"

Фото: Корреспондент.net Українці зможуть викликати додому бригаду для взяття проб на коронавірус

Зараз працює всеукраїнський контакт-центр по допомогу хворим з COVID-19, також запустять контакт-центр за викликом бригад для забору зразків.

  Від завтра запрацює контакт-центр, за допомогою якого можна буде викликати мобільну бригаду для забору зразків у пацієнтів з підозрою на коронавірус. Про це в середу, 25 листопада, розповів глава МОЗ Максим Степанов.     «Від завтра ми запускаємо в тестовому режимі (звичайно, потім це перейде на постійну основу) таку функцію, щоб кожна людина могла замовити виклик мобільної бригади безпосередньо в контакт-центрі. Якщо у вас є проблеми з викликом мобільної бригади, ви телефонуєте в контакт-цент, ми вже зв’язуємося з місцем, вирішуємо цю проблему, щоб на місці вам подзвонили і викликали бригаду», — розповів міністр.   При цьому він вважає такий алгоритм «не дуже хорошим», оскільки пацієнту доведеться довше чекати.   Степанов нагадав, що зараз працює всеукраїнський контакт-центр по допомогу хворим з COVID-19. За минулий тиждень цей контакт-центр обробив 43318 дзвінків.   Нагадаємо, що в НАНУ дали прогноз щодо коронавірусу до кінця року. До 20 грудня в Україні буде понад мільйон інфікованих, половина з яких будуть на лікуванні.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні знову рекордно подорожчав автогаз

Фото: avtoblog.ua Ціни на …