Home НОВИНИ СВІТУ Чоловік відрізав голову 6-річному сину друга — поліція досі не може допитати злочинця через наркотичне сп’яніння
10.12.2020

Чоловік відрізав голову 6-річному сину друга — поліція досі не може допитати злочинця через наркотичне сп’яніння

Неадекват відрізав голову 6-річній дитині — вітчим залишив хлопчика з давнім другом

cholovik vidrizav golovu 6 richnomu sinu druga policija dosi ne mozhe dopitati zlochincja cherez narkotichne spjaninnja f8b1eae - Чоловік відрізав голову 6-річному сину друга — поліція досі не може допитати злочинця через наркотичне сп'яніння

Місце злочину, скріншот відео

У місті Енгельс, що під Саратовим, Російська Федерація, чоловік залишив пасинка з другом, а коли повернувся — побачив 6-річну дитину вбитою з відчленованою від тіла головою.

Про це повідомляє російське видання Life.

Чоловік залишив дитину з 47-річним приятелем, з яким був знайомий близько 10 років, а сам пішов у справах. Коли він повернувся близько п’ятої вечора, то виявив порізане ножем тіло пасинка на підлозі, голова лежала окремо.

Матір хлопчика у цей час знаходилася у пологовому будинку, де в неї народилася восьма дитина.

За інформацією ЗМІ, приятель вітчима убитого прийняв наркотики і напав на хлопчика. Нормально допитати вбивцю ще не вдалося. оскільки він досі знаходиться у стані наркотичного сп’яніння. Раніше убивцю вже було засуджено за статтею «Умисне знищення або пошкодження майна».

Вітчим жив з матір’ю дитини з січня цього року, у всіх її дітей різні батьки.

cholovik vidrizav golovu 6 richnomu sinu druga policija dosi ne mozhe dopitati zlochincja cherez narkotichne spjaninnja a7c1b8d - Чоловік відрізав голову 6-річному сину друга — поліція досі не може допитати злочинця через наркотичне сп'яніння

Вбита дитина з мамою, скріншот відео

«У матері 7 дітей разом із загиблим. Всі діти живуть в різних районах, на даний момент вони «розкидані» по чотирьох районах Саратовської області. Єдина дитина, яка з нею проживала — убитий. Вона залишила дитину зі своїм співмешканцем. Але його теж не було, він пішов. Вчора вона народила ще одну дитини», — розповідає омбудсвумен Саратовської області Тетяна Загородня.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Українку звинувачують у вбивстві немовляти, суд онімів від її зізнань: «Я гарна мати».

Також портал Знай.uа писав, що на Львівщині автобус смерті зніс дитину з дороги — бідне янголятко, всі в сльозах.

Також портал Знай.uа писав, що талановита українка рятує хворого сина гачком і нитками: «Заради дитини мати здатна на все»

Теги: вбивство мертва дитина

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Поки українці чекають на ліки проти covid-19, британці вирішили «змішувати» вакцину

Виявилося, що л…