Home ПОЛІТИКА Чим ближче до грудня, тим загроза «бюджетної ночі» стає більшою, – Гетманцев
25.11.2020

Чим ближче до грудня, тим загроза «бюджетної ночі» стає більшою, – Гетманцев

chim blizhche do grudnja tim zagroza bjudzhetnoyi nochi staye bilshoju getmancev 65d1caf - Чим ближче до грудня, тим загроза "бюджетної ночі" стає більшою, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Поганим є те, що рішення щодо такого важливого документу приймається в останню мить і лише декілька людей в залі усвідомлюють те, що приймається в якості бюджету

Чим далі до грудня, тим загроза «бюджетної ночі» стає більшою. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат України Данило Гетманцев.

Парламентар зазначив, що йому дуже хотілося би, щоб прийняття проєкту про держаний бюджет на 2021-й рік не затягнулося, щоб цей процес був таким як і у минулому році – без зайвих суперечок.   

Він також висловив свою думку про те, чи можливою є цього року «бюджетна ніч».

«Чим далі до грудня, тим загроза «бюджетної ночі» стає більшою», – заявив політик.

Разом з тим Гетманцев додав, що від себе робитиме все можливе, аби так званої «бюджетної ночі» не було, адже в цьому є деякі загрози:

«В «бюджетній ночі» не погано, що депутати працюють вночі, колись вони ж повинні працювати, тому це не загроза. Поганим є те, що рішення щодо такого важливого документу приймається в останню мить. З ним депутати не ознайомлюються, голосують фактично за документ, який фактично не читаються, торги ідуть вночі і лише декілька людей в залі усвідомлюють те, що ми приймаємо в якості бюджету. Тому, безперечно, хотілось би уникнути цього явища», – сказав Данило Гетманцев.

Новини за темою: «Хотілки» депутатів будуть збільшуватися, і цілком ймовірно, що Україна увійде в 2021 рік без бюджету, – екснардеп Медяник

Нагадаємо, на пленарному засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Також зазначимо, що раніше Данило Гетманцев заявив, що парламент не вкладається у встановлений термін, щоб ухвалити державний бюджет на 2021 рік.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…