Home ПОЛІТИКА Чи піде очільник МОЗ у відставку: Степанов пояснив, чому одна із фракцій у ВРУ «носиться з підписами»
12.11.2020

Чи піде очільник МОЗ у відставку: Степанов пояснив, чому одна із фракцій у ВРУ «носиться з підписами»

chi pide ochilnik moz u vidstavku stepanov pojasniv chomu odna iz frakcij u vru nositsja z pidpisami 9e9e35d - Чи піде очільник МОЗ у відставку: Степанов пояснив, чому одна із фракцій у ВРУ "носиться з підписами"

Підписання угоди про співпрацю України з ВООЗ

Facebook-сторінка Максима Степанова

Міністр каже, що він для окремої політсили є «незручним»

Одна із фракцій у ВРУ носиться з підписами щодо відставки чинного очільника МОЗ, оскільки він є для неї незручним міністром.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK під час включення заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Максим Степанов, відповідаючи на запитання про імовірність своєї відставки, зазначив: «Щодо питань моєї відставки, то у нас є певна фракція, яка вже пів року збирає підписи, все ходить, носиться з підписами щодо моєї відставки. Зрозуміло, що я для них незручний міністр. Ну, це їхня особиста справа. Я не йшов на цю посаду, щоб подобатися цій політичній силі».

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я вважають, що складна ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні буде зберігатися до квітня.

Як повідомляли, уряд запровадив карантин вихідного дня. Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…