Home ПОЛІТИКА Через загравання влади з міжнародними партнерами дійшло до знищення народу, – Григорій Мамка
3 недели ago

Через загравання влади з міжнародними партнерами дійшло до знищення народу, – Григорій Мамка

cherez zagravannja vladi z mizhnarodnimi partnerami dijshlo do znishhennja narodu grigorij mamka 21f6435 - Через загравання влади з міжнародними партнерами дійшло до знищення народу, – Григорій Мамка

Народний депутат України, заст. Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Фото з відкритих джерел

Влада не має системного підходу для того, щоб покращити життя громадян, констатував нардеп

Загравання влади з міжнародними партнерами і довіра до них переросла до такого рівня, що відбувається знищення українського народу.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Григорій Мамка.

Парламентар, коментуючи ситуацію зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги та протестними акціями українців у різних регіонах, які вимагають знизити плату за послуги у сфері ЖКГ, зауважив, що влада не має комплексного і системного підходу для того, щоб зробити життя громадян кращим.

Новини за темою: Тарифи на газ змінені: Платіжки ЖКГ зменшаться на 500-700 грн?

«Про підвищення тарифів було відомо протягом трьох-чотирьох місяців, ще влітку. Проблематика у заграванні влади з міжнародними партнерами, виконанні обіцянок з приводу спочатку продажу землі, потім – банківські законопроєкти та інші під зобов’язання, що нам повинні дати дешеві гроші, дешеві кредити, але їх не дали. І ця ситуація – просто довіра влади до міжнародних партнерів до такого уже рівня переросла, що отримали просто божевілля, знищення українського народу!» – акцентував гість ток-шоу.

Новини за темою: «Піднімайте пенсії, а не тарифи»: У Миколаєві городяни виступають проти підвищення тарифів на газ

Парламентар резюмував, що про ситуацію зі зростанням тарифів було все зрозуміло, але влада нічого не зробила.

Як повідомляли, на центральній площі Миколаєва люди вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на газ. Городяни хочуть зібрати підписи й через мера звернутися до президента і Кабінету міністрів.

Раніше протести проти підвищення тарифів на газ пройшли в Полтаві, Херсоні, Запоріжжі, Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…