Home ПОЛІТИКА «Чекаємо на тісну співпрацю»: У ТКГ відреагували на початок головування Швеції в ОБСЄ
5 секунд ago

«Чекаємо на тісну співпрацю»: У ТКГ відреагували на початок головування Швеції в ОБСЄ

chekayemo na tisnu spivpracju u tkg vidreaguvali na pochatok golovuvannja shveciyi v obsye b612b8e - "Чекаємо на тісну співпрацю": У ТКГ відреагували на початок головування Швеції в ОБСЄ

Нова діючий голова ОБСЄ Анн Лінде

Фото з відкритих джерел

Нова діючий голова здійснить свій перший візит саме в Україну

Українська делегація у ТКГ щодо Донбасу очікує на співпрацю зі Швецією у рамках головування країни в ОБСЄ. Про це повідомила пресслужба делегації в Telegram.

Зазначається, що нова діючий голова, міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде, вже заявила про підтримку роботи Нормандського формату й Тристоронньої контрактної групи задля відновлення суверенітету й територіальної цілісності України.

При цьому в ТКГ розповіли, що перший закордонний візит у новій якості Анн Лінде планує здійснити саме в Україну і вже цього місяця. «Розраховуємо, що цей візит буде важливою нагодою діючій голові ОБСЄ побачити на власні очі наслідки триваючої збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частин території України», – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Особливий статус Донбасу: У ТКГ оцінили можливість зміни закону

Нагадаємо, сьогодні, 1 січня, Швеція стала головуючою країною Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Повідомлялося, що на цей рік, за ротаційним принципом, очільницею ОБСЄ стала керівниця Міністерства закордонних справ Швеції Анн Лінде.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Музика: Не може серіал «Слуга народу» тримати всіх біля екрану так довго

Фото з відкрит …