Home ПОЛІТИКА Бураго: Заява Патріарха Варфоломія образлива для українців
4 недели ago

Бураго: Заява Патріарха Варфоломія образлива для українців

burago zajava patriarha varfolomija obrazliva dlja ukrayinciv a8f977e - Бураго: Заява Патріарха Варфоломія образлива для українців

Дмитро Бураго 112 Україна

Культуролог Дмитро Бураго вважає, що заява Патріарха Варфоломія образлива для українців.

«Я змушений теж кілька слів сказати з приводу дивовижного абсолютно виступу в письмовому вигляді Стамбульського патріарха, і думаю, чому ж ніхто не скаже «Константинопольський»? А язик не повертається. Чому? Тому що якимось чином ця чудова людина голосно голос не підняв, коли змінився статус Святої Софії в Стамбулі. Ось тоді він промовчав. А тут він говорить голосно. Я думаю, що і ставлення до того, що він говорить, абсолютно вірно висловлено сьогодні всіма, і Петром Петровичем. Це образа нашого народу, безсумнівно», — сказав він у програмі «Люди» на телеканалі «112 Україна».

У той же час Бураго підкреслив, що українці мають властивість до всього звикати і, незважаючи ні на що, виживає.

«Ми звикли до того, що знаходимося рід якимось управлінням, судячи з усього, зовнішнім або абсурдним, не знаю, якимось. Ми звикли до того, що управляється наша церква в якійсь мірі теж незрозумілими людьми. Ми і до цього вже звикли. Але найголовніше, про що ми зараз говоримо, — ми говоримо більше про міську культуру. Ми виїдемо за кордон міста — і зауважимо, що ніякого локдауну немає, що люди живуть зовсім іншим життям, масочний режим практично скрізь в маленьких населених пунктах відсутній, і, що найголовніше, в цьому році як ніколи великі запаси, які зробили наші селяни. Вони більше посадив картоплі, більше виловили Риби, більше зібрали грибів, — благо, була чудова грибна осінь, — і людина живе без особливої надії на підтримку держави. Тим більше, що, здається, у нас єдина країна, де, незважаючи на всі обмеження, простій людині держава практично нічим не допомагає, а, навпаки, підвищує ціни на газ, на електрику і так далі, і так далі», – зазначив культуролог.

Він також підкреслив, що це сприймається вже як природний хід речей.

«Люди посміхаються і роблять висновки. Ось ми знаходимося, дійсно, в якійсь паралельній реальності. Тут і зараз ми говоримо про те, що відбувається, а там люди віддані самі собі і займаються виживанням. І це хороша новина, я впевнений, що наші люди і це переживуть, виживуть, і коли буде час — зможуть підвести і політичну рисочку під всім, що відбувається», – додав Бураго.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Міжнародні інституції дали негативні висновки щодо «мовного» закону, але влада їх ігнорує, – експерт

Руслан Бортниl…