Home НОВИНИ УКРАЇНИ Арестович запропонував перейменувати Україну
27 секунд ago

Арестович запропонував перейменувати Україну

arestovich zaproponuvav perejmenuvati ukrayinu 013304d - Арестович запропонував перейменувати Україну

Фото: УП Олексій Арестович

Перехоплення спадщини Київської Русі, яку присвоює Росія, набагато важливіше за танки, переконаний спікер України в ТКГ.

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу (ТКГ) і радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Україну слід перейменувати на Русь-Україну, і що робота в цьому напрямку вже ведеться. Про це йшлося в інтерв’ю Арестовича журналісту Роману Цимбалюку в YouTube, оприлюдненому у вівторок, 31 серпня.

За словами спікера, Росія вкрала історію і привласнила її собі. Тому Україна бореться за спадщину Київської Русі та здобуває значні перемоги на міжнародному рівні.

«Перехоплення спадщини Київської Русі — це головне, що нам потрібно зробити. Це набагато важливіше за танки. Поки ми рухаємося в правильному напрямку», — сказав він.

Щоб досягти мети, Арестович запропонував змінити назву України.

«Треба у них відібрати бренд «руських» зрештою. Я борюся над тим, щоб ми називали війну правильно, наприклад, русько-російська війна. Зараз же йде русько-російська війна. Так щоб потролити по-справжньому, русько-російська. Русь — це ми… Руси, русини… Я б змінив назву держави, назвав би нас Русь-Україна, подвійну назву зробив би. Ми працюємо над цим. Це закрило б тему зрештою», — пояснив радник свою ідею.

Нагадаємо, раніше Арестович запропонував узаконити в Україні поняття «руський» і «російський». Він заявив, що «російська мова кодифікована в Україні» і що «це наша історична мова — так само, як і українська».

Арестович пригрозив Заходу «розворотом України на Схід»

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На Донбасі за добу вісім обстрілів, втрат немає

Фото: Пресс-цен…