Home ПОЛІТИКА Ареф’єв: Офіс президента домовлятиметься про призначення Вітренка з іншими фракціями
19.12.2020

Ареф’єв: Офіс президента домовлятиметься про призначення Вітренка з іншими фракціями

arefyev ofis prezidenta domovljatimetsja pro priznachennja vitrenka z inshimi frakcijami 308edd5 - Ареф'єв: Офіс президента домовлятиметься про призначення Вітренка з іншими фракціями

Сергій Ареф’єв Фото з відкритих джерел

Офіс президента домовлятиметься з іншими фракціями про призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики. Про це заявив керівник київської організації молодіжного крила ОПЗЖ — Сергій Ареф’єв. Саме для цього, на думку політика, і була взята відстрочка голосування до січня, передає пресслужба організації.

«Вказівки Офісу президента, зазвичай, просуває монобільшість. Виходить, що домовленості з цією монобільшістю на даному етапі ще немає. Непідтримання кандидатури Вітренка зайвий раз підтверджує те, що в «Слузі народу» є різні групи впливу. І в разі розбіжності в поглядах у цих груп впливу — група Зеленського буде шукати підтримку і домовлятися з іншими фракціями. Саме на цей період і взята відстрочка в призначенні, щоб домовитися», — розповів Ареф’єв.

Нагадаємо, за кандидатуру Вітренка віддали свої голоси 186 народних депутатів з 226 необхідних. 153 голоси віддала фракція влади «Слуга народу», 3 — «За майбутнє», 12 — з групи «Довіра» і три позафракційних депутати.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…