Home ПОЛІТИКА Андрій Богдан: Медведчук може переконати Путіна зробити крок назад
24.11.2020

Андрій Богдан: Медведчук може переконати Путіна зробити крок назад

andrij bogdan medvedchuk mozhe perekonati putina zrobiti krok nazad 87f51a6 - Андрій Богдан: Медведчук може переконати Путіна зробити крок назад

Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» України Віктор Медведчук та президент Росії Володимир Путін

Фото з відкритих джерел

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан дав інтерв’ю російській журналістці Ксенії Собчак, в якому охарактеризував лідера партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука. Інтерв’ю було опубліковано у виданні «Новое время».

Богдан вважає, що Медведчук має високий відсоток українського електорату і досить великий вплив як політик в суспільстві: «Медведчук ніколи не був і не буде бізнесменом. Він завжди був саме політиком. Він бачить світ по-своєму, я з ним багато в чому не згоден, але він ніколи не припиняв бути політиком. Найточніша його характеристика — «вічний політик».

Відносини Віктора Медведчука і російського президента Володимира Путіна треба використовувати тільки на благо країни, стверджує Богдан: «напевно, [Путін і Медведчук] розуміють один одного з півслова і у них є якась дружба, спільні інтереси. Щось їх об’єднує. Напевно, [Медведчук] може його переконати зробити крок назад. Я б постарався [використовувати Медведчука в цих цілях], але у Медведчука дуже одіозна [репутація] для суспільства в Україні, хоча він має досить високий відсоток електорату».

Нагадаємо, що на початку жовтня 2020 року Віктор Медведчук зустрівся з російським президентом Володимиром Путіним і обговорив питання відновлення українсько-російського співробітництва, скасування санкцій для українських виробників. Також була піднята вкрай важлива тема для народів України та Росії – тема збереження історичної пам’яті. Президент РФ висловив надію на те, що відносини між Україною і Росією будуть відновлені.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…