Home ПОЛІТИКА Аналітик назвав умови, за яких процес мирного врегулювання на Донбасі зрушиться з місця
25.11.2020

Аналітик назвав умови, за яких процес мирного врегулювання на Донбасі зрушиться з місця

analitik nazvav umovi za jakih proces mirnogo vreguljuvannja na donbasi zrushitsja z miscja 0215522 - Аналітик назвав умови, за яких процес мирного врегулювання на Донбасі зрушиться з місця

Олексій Калініченко Скріншот із відео

Політична воля – це бажання бути самостійним у виконанні обіцянок, наголосив Олексій Калініченко

Процес мирного врегулювання на Донбасі зрушить з місця тільки за виконання двох умов – відмови від зовнішнього управління Україною і появи в українського керівництва політичної волі врегулювати цей процес.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявив громадський діяч, політичний аналітик Олексій Калініченко.

Гість ток-шоу назвав, що потрібно для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

«Процес мирного врегулювання на Донбасі зрушить з місця тільки за виконання двох умов. Перша умова – це відмова від зовнішнього управління Україною, зокрема, української сторони, офіційного Києва і представників так званої Тристоронньої групи з боку України, і появи в українській владі політичної волі для того, щоб врегулювати цей процес. Політична воля – це якраз бажання бути самостійним у виконанні тих обіцянок, які ти даєш як представникам «нормандської четвірки», як тій стороні, яка у нас називається «сепаратистами» тощо, також і українському народові», – сказав Олексій Калініченко.

Новини за темою: В Україні хочуть створити мобільні групи для розслідування злочинів на Донбасі

Як повідомляли, заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов зазначив, що в Україні правоохоронці розслідують участь 250 іноземних громадян у збройному конфлікті на Донбасі.

Додамо, нещодавно голова так званого МЗС ЛНР Владислав Дейнего заявив, що на Донбасі протягом кількох тижнів можуть відкрити КПВВ «Щастя» та «Золоте». Це питання представники ОРЛО планують узгодити з українською стороною під час зустрічі ТКГ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…