Home КИЇВ 22 тисячі грн за 85 квадратних метрів. Українці показують платіжки з космічними сумами за опалення
3 недели ago

22 тисячі грн за 85 квадратних метрів. Українці показують платіжки з космічними сумами за опалення

22 tisjachi grn za 85 kvadratnih metriv ukrayinci pokazujut platizhki z kosmichnimi sumami za opalennja 32fdeca - 22 тисячі грн за 85 квадратних метрів. Українці показують платіжки з космічними сумами за опалення

Фото з відкритих джерел

Серед платіжок-рекордсменів – квитанція за опалення із сумою вище 12 тис. грн за 99 к. метрів

Українці в соціальних мережах почали ділитися фотографіями своїх квитанцій із космічними цінами за опалення. Кияни оприлюднили свої платіжки, відповідно до яких їм доведеться заплатити десятки тисяч гривень, передає Telegram-канал PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, серед платіжок-рекордсменів – квитанція за опалення із сумою вище 12 тисяч гривень за 99 квадратних метрів від «Київтеплоенерго».

Ще більшу суму у своїй платіжці побачила киянка Ольга. «Київтеплоенерго» нарахував їй за 85 квадратних метрів у новобудові понад 22 тисячі гривень. Дівчина заявила, що має намір розбиратися і дізнаватися, «хто так сильно перепив на святах, що надіслав їй ці цифри».

Новини за темою: Шмигаль доручив сформувати механізми призначення субсидій на опалення

Нагадаємо, в лютому 2020 року мешканка Києва отримала платіжку, в якій їй нарахували рекордну суму за опалення за січень – 53 тисячі гривень. Пізніше вона повідомила, що має намір звертатися у поліцію із заявою на «Київтеплоенерго», оскільки за три місяці їй нарахували 90 тис. грн.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…